Dodatki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych luksusowych i komfortowych dodatków, głównie w postaci poduszek, zagłówków i podnóżków, wykonanych z naturalnych skór bydlęcych, owczych i cielęcych. Będą one doskonałym uzupełnieniem puf i foteli z naszego sklepu internetowego, ale także indywidualnym dodatkiem do nowoczesnych lub klasycznych wnętrz.

Pomysł na prezent: skórzane legowisko dla psa lub ekskluzywny termofor

Wśród oferowanych u nas skórzanych akcesoriów wyposażenia wnętrz znajdują się również inne skórzane produkty m. in. legowisko dla psa ze skóry cielęcej lub ekskluzywny termofor z owczej skóry, który może stać się oryginalnym pomysłem na prezent.

Aktywne filtry

Jakie skórzane dodatki do wnętrz dostępne są w sklepie internetowym Furini.pl?

Prezentując nasz asortyment skupiamy się przede wszystkim na akcesoriach i dodatkach meblowych wykonanych ze skóry naturalnej. Na tę chwilę posiadamy zagłówki, poduszki i podnóżki, zróżnicowane pod względem kolorystyki i rodzaju skóry. Dominujące kolory to odcienie brązowego, czarnego, białego, szarego, ale także brązowo – białego, czarno – białego, jak również klasycznej czerwieni. Staramy się rozszerzać swój asortyment na inne dodatki m. in. eleganckie legowisko dla pupila, czy luksusowy termofor.

Jak dbać o skórę naturalną?

Skóra zwierzęca, podobnie jak człowieka, jest unikatowa i niepowtarzalna. Już w trakcie procesu przygotowywania skóry w garbarni  na skórze mogą być widoczne ukąszenia, blizny, ślady po żyłach, a nawet przetarcia. Zawsze jednak staramy się dobierać skóry w taki sposób, aby spełnić najwyższe wymagania naszych klientów i dopasować wykończenie mebla lub dodatku do Twoich oczekiwań. Niemniej o skórę zwierzęcą, podobnie jak ludzką, należy dbać. Nie powinno się jej narażać na trwale padające promienie słoneczne, wysokie temperatury, czy na nadmierną ilość wody. Pielęgnację skóry można ograniczyć do systematycznego odkurzania skóry za pomocą wilgotnej szmatki. Akcesoria ze skóry licowej można poddać od czasu do czasu dodatkowej konserwacji profesjonalnymi środkami pielęgnacyjnymi do skóry naturalnej.

Czy skórzane pufy i fotele są dostępne tylko w naturalnych kolorach skór?

W przeważającej większości tak. Nasze produkty wykonane ze skóry bydlęcej najczęściej są w jej naturalnym kolorze brązowo – białym, czarno – białym, białym, brązowym lub czarnym. Pragniemy jednak przy tym podkreślić, że każda skóra charakteryzuje się swym niepowtarzalnym i unikatowym odcieniem. Nie ma dwóch identycznych skór. Dlatego też skóry brązowe mogą się od siebie różnić odcieniem, podobnie jak czerni i bieli. Biel może wpadać w krem. Z kolei dodatki ze skóry owczej oraz skóry licowej mogą być barwione. W swojej ofercie posiadamy produkty w kolorze klasycznej czerwieni, szykownej czerni, eleganckiego brązu, soczystego różu,  czy ciepłego żółtego.